Виробництво та імпорт пакувальних матеріалів

Про компанію

Товариство з обмеженою відповідальністю «ПАКОН» (PACKON)

Юридична адреса:
Черкаська обл., м. Городище, вул. Миру 86, кв. 77, 19502

Адреса складу:
м. Черкаси, вул. Смілянська 169

м. Рівне, вул. Буковинська 9, графік роботи з 8:00-19:00 пн-Сб

Фактична адреса:
м. Київ, вул. М. Тимошенка 7, 04212

Телефон:
063 208 17 75
044 344 07 34
068 115 13 13
099 673 71 20

Графік роботи: 09:00 – 19:00 понеділок-субота

ПАКУВАЛЬНІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ БІЗНЕСУ

«PACKON» – компанія, що забезпечує бізнес широким спектром пакувальних матеріалів.

«PACKON» один з учасників ринку пакувальних матеріалів, який намагається надавати рішення у сфері пакувальних матеріалів, які дають можливість здійснити надійну та якісну упаковку товару.

Ми здійснюємо виробництво та імпорт пакувальних матеріалів з країн Європи (Італія, Румунія) та Азії (Іран, Пд. Корея). Оскільки ми співпрацюємо з широким колом партнерів, то маємо можливість підібрати якісну продукцію для компаній, які використовують пакувальні матеріали.

Головними завданнями Компанії є:

  1. Забезпечення партнерів якісним набором пакувальних матеріалів
  2. Забезпечити скорочення витрат клієнта на пакувальні матеріали, так їх вартість впливає на розмір прибутків компаній-партнерів.
  3. Забезпечити вчасну доставку пакувальних матеріалів, що дасть змогу клієнтам-партнерам зосередити свої зусилля на власному бізнесі.
  4. Впровадження таких видів пакувальних матеріалів, які були б максимально дружелюбними до навколишнього середовища (наприклад, використання плівок, які протягом короткого періоду часу самознищуються під впливом навколишнього середовища).

Місія Компанії – зробити використання компаніями пакувальних матеріалів легким та таким, що не завдає шкоди навколишньому середовищу.


Робота в Компанії

«PACKON» прагне створити таку корпоративну культуру, в якій панує дух взаємодопомоги, взаємоповаги, відповідальності та орієнтованості на результат, де кожен учасник команди намагається зробити все від себе залежне для досягнення найкращих стандартів обслуговування клієнтів.

Що ми пропонуємо?

Ми пропонуємо конкурентний рівень оплати плаці, інвестиції в навчання своїх співробітників та даємо гарантії того, що Ви знайдете можливість для розвитку та самореалізації.